LMG WO-35 Mobile Workstation

Available in 10-21 days after order
1287 грн.
1287
UAH
Add to basket
There are compartments for chemistry and tools, boxes for storing various small things. Size 300x300x150 mm. Material - polished plywood 3.6 mm.
Catalog number: LMG WO-35
Weight: 1470 gramm

Inbox review


Rating (3 voices)

 Molding quality 0.7 from 5
 Easy assembly 1.7 from 5
 Like original 2.0 from 5

avatar
04.10.2023

С логикой "это для моделистов" можно вообще продать лист фанеры и на листике А4 контуры деталей. Моделисты ж, сами вырежут, сами обработают.
К сожалению, если сначала все было более чем неплохо, то со временем качество упало и это факт. Большие детали нередко поведенные, выгнутые, про пазы и прочее ниже написали.

avatar

Ці органайзери зроблені саме для моделістів, це не лего. Вся продукція збирабельна, в мене діти на гуртку такі речі збирають на раз два. Те що підтримуєте відчизняного виробника це дуже добре. Він доречі єдиний на ринку хто думає про те щоб упростити роботу. Розробив купу стапелей і приспособ для хоббі. Так, можливо не все ідеально, але ці речі ви купуєте раз на все життя, тому затратити трішки часу на доводку якогось вузла це не є проблема.
Але якщо ви прям так возненавиділи цю придбану продукцію, можете подарувати її будь-якому дитячому гуртку. Вони будуть просто щасливі!

avatar
30.09.2023

Повністю згоден з коментарями. Я збирав верхню частину цієї готувальні. Просто хотілося викинути все в смітник. Нерви не витримували. Кожну деталь, кожен паз треба було обрізати і сточувати. Назву таку пафосну вибрали для своєї фірми, а правильно заміряти деталі перед виготовленням інженерних навиків не вистачило?

avatar
29.09.2023

Очень хочется увидеть, как производитель соберёт это при мне!
Я потратил целый день на шлифовку и доработку этого куска ***** .
Инструкция для вида, главное что не забыли туда добавить что это производилось во время войны! Не хватило одной детали, оказалось что вместо неё, добавили 2 малюсеньких чопика, которые вообще нигде и никак не указаны.
Не до конца прорезанные детали!
Фанера толще на 0.3 - 0.5 мм. Не соответствие толщины материала, привело к тому, что детали не подходят друг у другу, без напильника это собрать вообще невозможно, нужно расширять пазы!
Нигде не написано что для сборки нужен клей! Кроме клея нужно ещё:
Целый день времени, противогаз от паров невысохшего дерева, провоняло весь дом, молоток, напильник, очень крепкий, тонкий и острый нож и такие же крепкие нервы, !
Я прям вижу как директор этой конторы говорит: "Это же для моделистов, им не привыкать шлифовать и дорабатывать ".
Отшлифуйте фанеру, будет хоть собираться!
За такие деньги нужно в сборе продавать.
Столько хотел приобрести и поддержать наших как говорится, а они обоср****ь, хорошо что заказал только один экземпляр.
К их продукции больше ни на шаг!

avatar
01.08.2023

Дуже погана якість лазерної різки. Усі деталі до кінця не прорізані у товщину. Треба прорізати ножем майже всі деталі. Товщина фанери не співпадає з пазами. Через це майже нічого не стикується. Кожен паз треба допилювати надфілем вручну. За таку ціну можна було якісніше виготовити.


You need to log in to leave a comment!

You need to log in to download photos!

You need to log in to leave a comment!